Українська

Небайдужим

Благодійний фонд “РОКАДА” запрошує всіх бажаючих надати допомогу біженцям і шукачам притулку, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

Ми з радістю приймемо пожертвування у вигляді продуктів, дитячого харчування, одягу та інших предметів першої необхідності.

Ви можете передати нам для роздачі мігрантам колишні у вживанні, але придатні для використання речі: одяг, взуття, постіль – тільки обов’язково чисті і не потребують ремонту, а також інші предмети домашнього ужитку.

Ви можете взяти участь в нашій роботі в якості волонтера – якщо у Вас є вільний час, а також якості, необхідні в нашій роботі.

Ви можете запропонувати нашим підопічним роботу або підробіток – якщо Ви готові запропонувати їм прийнятні умови і сумлінно оплачувати роботу.

Якщо у Вас є порожнє житлове приміщення і Ви готові дозволити тимчасово проживати в ньому не мають житла біженцям або шукачам притулку – безкоштовно або за невелику плату – це буде дуже серйозною допомогою для них.

Якщо Ви є власником ресторану і можете надавати нужденним біженцям безкоштовні обіди на якийсь період часу, то зв’яжіться з нами.