Соціальний фільм.

Жива Земля, рідна Земля, мирна Земля. Як хочеться, щоб всі так відчували. Але є місця на Землі, де лунають вибухи, де сильні ображають слабких. Страждають люди, що вимушені були покинути рідні домівки, разом з людьми страждає Земля. Бо там де війна – там руїни і нема життя.
23 квітня, до Дня Матері Землі, Рокада разом з громадами біженців з різних країн в Муніципальній галереї Мистецтв Деснянського району презентувала соціальний ролик. Багато хто воліє на помічати біженців. Але вони живуть поруч із нами. І наш фільм – це заклик до поваги один до одного, до миру, до порозуміння.

Ми в черговий раз переконались, що мрії та прагнення у всіх однакові – жити на красивій планеті Земля і бути щасливими, зберігати свої традиції, виховувати дітей, любити свою батьківщину та дивуватись красі природи.

Дякуємо ЦРБ ім. П.А. Загребельного за сприяння в організації заходу. Дякуємо всім, хто приєднався до нас в цей день: представникам Головного територіального управління юстиції у м. Києві, УВКБ ООН, школярам Деснянського району, громадам біженців. Всім, хто був причетний до святкування.