Українська

Небайдужим

Благодійний фонд “РОКАДА” щиро запрошує всіх небайдужих приєднатися до нашої діяльності, надати допомогу біженцям і шукачам притулку, які опинилися у важкій життєвій ситуації, та зробити світ трохи кращим!

Ми з радістю приймаємо для подальшої роздачі пожертву у вигляді продуктів харчування для дорослих та дітей, одягу та взуття, дитячих іграшок та книг, постільного приладдя та посуду, а також інших предметів першої необхідності для новоприбулих біженців.  Прохання передавати речі чистими та в придатному стані, такі, що не потребують прання чи ремонту.

Ми щиро вітаємо вашу готовність взяти участь у нашій роботі в якості волонтера. Тому, якщо у Вас є пара вільних годин на тиждень або навіть на місяць, а також якості, необхідні в нашій роботі, – повірте, є багато тих, хто чекає вашої допомоги.

Ви можете запропонувати нашим підопічним роботу або підробіток – якщо Ви готові надати їм прийнятні умови праці і сумлінно оплачувати роботу.

Якщо у Вас є порожнє житлове приміщення і Ви готові дозволити тимчасово проживати в ньому біженцям або шукачам притулку, що не мають житла, – безкоштовно або за невелику плату – це буде дуже серйозною допомогою для них.

Якщо Ви є власником закладу харчування і маєте можливість надавати нужденним біженцям безкоштовні обіди на певний період часу – зв’яжіться з нами, будь ласка, це суттєво полегшить життя біженців, що опинились у скрутній ситуації.

Ми будемо вдячні усім небайдужим, хто матиме можливість популяризувати роботу Фонду “Рокада” через соціальні мережі, розповісти знайомим та друзям про потреби та проблеми біженців, які опинились в Україні, та способи полегшити їхнє становище.

Якщо у Вас є можливість допомогти біженцям фінансово, будь ласка, надсилайте кошти за наступними реквізитами:

Назва організації –  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА»

Юр. адреса –  03190 Київ вул. Ружинська, б. 18/59 кв. 27

Р/Рахунок – 26008461564

ЄДРПОУ – 26346977

МФО – 380805

Банк – АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Призначення платежу – Благодійна допомога

SWIFT – AVALUAUKCKB

Телефон – +38(044)501-56-96

E-mail – office@rokada.org.ua