Українська

Курс першої медичної допомоги

Удосконаленню немає меж і ми у цьому 100% переконані!

Вчора Товариство Червоного Христа України провели для співробітників Рокади дуже інформативний, насичений інтенсив з надання першої  медичної допомоги.

Ми впевнені у тому, що не лише лікарі повинні вміти надавати екстрену медичну допомогу, але й кожен свідомий громадянин, який за збігом сумних обставин може стати свідком нещасного випадку. Вам відомо, що за умови своєчасного надання медичної допомоги в Україні щороку можливо рятувати до 35 тисяч осіб?

Нам окреслили алгоритм дій під час надання першої невідкладної допомоги, як провести СЛР (серцево-легеневу реанімацію) та надати допомогу при опіках, обмороженні, ранах, кровотечах та переломах.
Учасники тренінгу мали змогу навчитися та відпрацювати непрямий масаж серця та штучне дихання на манекені, накласти шину, як безпечно транспортувати потерпілого та зупиняти кровотечу.

Від тренінгу залишилися чудові враження, а найголовніше – цінні навички, як не нашкодити і правильно допомогти, а можливо і врятувати постраждалому життя. Це було дуже інформативно і пізнавально, і безперечно, дуже корисно для нас.