Українська

«Рокада» та посольство Канади запускають марафон професій для біженців та шукачів притулку в Україні

БФ «Рокада» за фінансування Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив запускає проєкт «Розвиток молоді, особливо дівчат та жінок, серед шукачів притулку та біженців через освіту та профорієнтацію».

Одна із головних перепон на шляху молодих біженців та шукачів притулку до інтеграції в Україні та кращих умов життя – професійна реалізація. Інший культурний досвід, стереотипи, а подеколи й стигма та дискримінація, ускладнюють кар’єрне зростання людей, які обрали Україну другою домівкою. Біженцям та шукачам притулку непросто розібратися в особливостях українського ринку праці, обрати для себе майбутню професію та визначитися із необхідною для цього освітою, правильно скласти резюме та пройти співбесіду. Особливо в уразливому становищі опиняються дівчата та жінки.

Аби допомогти молоді з-поміж біженців та шукачів притулку обрати майбутню професію та зробити перші кар’єрні кроки, БФ «Рокада» організовує марафон професій – серію тренінгів, на яких представники різних професій будуть у дружній атмосфері ділитись власним досвідом, відповідати на питання та давати цінні поради учасникам.  Усього 96 молодих людей зможуть відвідати тренінги та визначитися зі своїм майбутнім. Половину учасників (48), які найкраще зарекомендують себе, запросять продовжити навчання та розвинути свої навички самопрезентації, командної роботи, тайм-менеджменту, особистих фінансів тощо. Після чого 24 відібрані учасники пройдуть тренінги для молодіжних лідерів та ознайомляться з проєктним менеджментом, комунікаціями, створенням команди та іншими актуальними темами.

Усі тренінги будуть проходити у співпраці з Міжнародною школою підприємництва та лідерства МВА Kids.