Skip to main content
ІнтеграціяМожливості

«Спорт для всіх»: нова співпраця – нові можливості для спільного розвитку

By 22 Лютого, 2024No Comments


Відкриваємо нові можливості для покращення інтеграції біженців та внутрішньо переміщених осіб у суспільство – 20 лютого Благодійний Фонд «Рокада» підписав меморандум про співпрацю з державною установою «Спорт для всіх» аби разом будувати здорове та сильне суспільство!

Державна установа Міністерства молоді і спорту «Спорт для всіх» уже декілька років працює над тим, щоб зробити активність та оздоровлення доступними для різних верств населення, людей будь-якого віку та можливостей. Навіть у віддалених куточках України, крихітних містах чи селах. Один з успішних кейсів – біговий марафон у Тетієві до якого долучилися дві тисячі місцевих мешканців при населенні у менш ніж 13 тисяч осіб!

Установа організовує заходи з абсолютно різних видів спорту та не тільки:

• потужні бігові марафони;
• запеклі турніри з баскетболу;
• бушкрафту – способу виживання в дикій природі;
• спортивне орієнтування;
• скандинавська ходьба;
• курси з самозахисту.

Приміром, 25 лютого відбудеться фізкультурно-оздоровчий захід «Активні парки – Нація загартованих». Під час якого учасники зможуть обрати одну сферу діяльності та вивчати її впродовж дня. До спорту додається тактична медицина, курси оператора БПЛА, тактико-спеціальна та вогнева підготовка, мінно-вибухова безпека, вміння виживання в дикій природі, фізична підготовка, самозахист та рукопашний бій, топографія.

Більшість заходів можуть відвідувати люди з інвалідністю. У «Спорт для всіх» працюють навіть окремі адаптивні клуби, які покращують здоровʼя, самопочуття та за потреби – процес реабілітації. В них є все необхідне обладнання та кваліфіковані тренери, які переконані, що безбарʼєрне середовище – можливе для кожного.

«Рокада» та «Спорт для всіх» віднині співпрацює в напрямку біженців та ВПО. Адже наше спільне бачення співпадає в напрямку інтеграції людей через спорт, бо саме таким методом можна викорінити упередження з приводу національності або ж віросповідання. Вважаємо, що спільна ктивність стирає рамки між людьми і робить їх частиною одного цілого.

Співпраця в організації спортивних марафонів, тренінгів буде розростатися в різних містах України, навіть у віддалених селах. Тож, запрошуємо долучитися бажаючих!» – прокоментував координатор проєкту по роботі з біженцями, шукачами захисту та особами, які потребують додаткового захисту Дмитро Петросюк.

Попереду багато спільних активностей, чимало планів, які незабаром будуть втілені. Слідкуйте за анонсами!

Проєкт реалізується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні.

Зв'яжіться з нами
Підтримати Фонд