Skip to main content

Часті питання та відповіді

Як отримати допомогу?

Щоб звернутись за допомогою, зателефонуйте за номером “гарячої лінії” Фонду у вашій області. Ми фіксуємо заявку на допомогу, опрацьовуємо її та намагаємося якнайшвидше надати фахову підтримку людям, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення.

У яких регіонах працює Рокада ?

Надаємо допомогу в 11 регіонах України: у Київській, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Чернігівській, Чернівецькій, Рівненській та Хмельницькій, Сумській областях. Із контактами та напрямками діяльності регіональних осередків Фонду можна ознайомитись тут.

Чи надаєте благодійну допомогу?

Так. Фонд надає одноразову благодійну допомогу у вигляді непродовольчих товарів першої необхідності вразливим категоріям внутрішньо переміщених осіб, щойно евакуйованим, а також постраждалому від війни населенню.

Чи надаєте допомогу іншим фондам?

Ми займаємося консультуванням. Якщо і надаємо благодійну допомогу, то це партнерство з іншими фондами. 

Чи потрібно платити за допомогу?

Жодної оплати. Жодних послуг в обмін. Жодного збору коштів. Усі послуги Фонду безоплатні. Уся гуманітарна допомога надається безкоштовно.

Чи надає Рокада грошову допомогу?

Ні. Наразі Благодійна організація “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “РОКАДА” не надає жодної грошової допомоги громадянам України!

Про всі актуальні програми допомоги та можливості інформуємо на офіційному сайті в розділі Новини (категорія “Можливості”)

Як залишити відгук про вашу роботу?

Ви можете залишити відгук про нашу роботу, подати пропозицію чи скаргу, написавши на цю адресу електронної пошти: feedback[@]rokada.org.ua