Skip to main content
КомандаМожливості

Благодійний Фонд “Рокада” у Львові: про роботу з перших днів повномасштабного вторгнення та діяльність осередку

 

Шлях львівської “Рокади” розпочався з перших днів повномасштабного вторгнення. Команда проєкту по підтримці біженців та керівництво Фонду перебралися на захід України, а саме в місто лева. Так була можливість в більш спокійній обстановці допомагати як іноземцям, так і великій кількості внутрішньо переміщених осіб. 

“З маленької київської “Рокади” у Львові розпочався процес створення нових осередків про всій країні. Це був той випадок, коли ми розширювалися не з власного бажання, а через нагальну потребу в допомозі величезній кількості людей. На той момент нас було 10 осіб, а зараз колектив складається уже з 28 кваліфікованих фахівців”, – розповідає координатор львівського осередку Фонду “Рокада” Анатолій Пархомчук.

За час роботи майже 50 тисяч осіб отримали непродовольчу допомогу, юридичний супровід, різноманітні консультації і багато іншої допомоги! 

“Діяльність у нас дуже різноманітна, починалось усе з допомоги людям в місцях компактного проживання, підтримки постраждалого місцевого населення від обстрілів. Також допомагали місцевій владі в облаштуванні просторів, навчали соціальних працівників та не тільки. Наразі функціонують і молодіжні центри, і дитячі кімнати, і громадські місця, які ми обладнали. А проведення заходів – одна з улюблених частин роботи команди”, – ділиться Анатолій Пархомчук. 

Наразі у Львові працюють напрями: 

  • Дитячого захисту;
  • Кейс-менеджменту (сімейний супровід);
  • Захисту прав постраждалих внаслідок мінно-вибухових травм;
  • Транспортування осіб з інвалідністю;
  • Юридичної та психологічної допомоги;
  • Допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насилля.

“Колектив у нас дуже класний, хочеться відзначити професійних психологів. Уся команда знає, що вони допомагають не лише тим, хто звертається до Фонду, але й колегам. У нас панує атмосфера підтримки і розуміння. 

Також ми любимо організовувати внутрішні тренінги, наприклад, про те як боротися з професійним вигоранням. Ну і традиційно часто рокадівці разом з біженцями і ВПО, якими опікується Фонд, ходять разом до оперного театру”, – ділиться Анатолій.

Контакти осередку у місті Львів та області: 067 447 03 7