Чудова ініціатива від Благодійний фонд «Рокада» Житомир!
![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zhytomyr2-300x169.jpeg)
“Бабусин батальйон” вирішив передати відшиту партію з 31 комплекту Житомирському осередку, задля задоволення потреб внутрішньо переміщених літніх людей з Донеччини, що проживають в місці тимчасового проживання с. Красногірка Андрушківської громади.
Комплексну благодійну допомогу від Фонду громади Житомира/Zhytomyr Community Fund та постільні набори “Бабусиного батальйону” було передано вдячним мешканцям.
Ми дякуємо за плідну співпрацю та допомогу!
Проєкт реалізовано за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.
![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zhytomyr1.jpeg)