Skip to main content
Соціальна підтримкаЮридична допомога

Дотримання прав ВПО в умовах воєнного стану

Війна триває, усе більше людей покидають свої домівки та починають життя з нуля в новому місці. Ми підтримуємо внутрішньо переміщених осіб з перших днів повномасштабного вторгнення, саме тому у стінах Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки відбувся круглий стіл “Дотримання прав ВПО в умовах воєнного стану”.

Наша головна мета – напрацювати інструменти роботи з ВПО в період воєнного стану в територіальних громадах Волині.

Під час зустрічі кожен визначив для себе вектор для майбутніх кроків, учасники опрацювали напрямки роботи Офісу Омбудсмана, благодійних фондів та громадських організацій, соціальних служб у територіальних громадах Волинської області щодо дотримання прав та свобод ВПО.

Також обговорили принципи та механізми взаємодії між органами місцевого самоврядування, громадськими та благодійними організаціями та Офісом омбудсмана в сфері захисту прав ВПО для покращення підтримки українців.

Партнери представили ключові напрямки роботи у 2024 році, додатково відбулася дискусія представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади.

Ініціаторами заходу стали Благодійний фонд «Рокада» Волинь та Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини у Волинській області.

Проєкт реалізовується за підтримки Агенства ООН у справах біженців в Україні.