Skip to main content
Можливості

Дводенний тренінг у Луцьку: «Особливості створення та ведення бізнесу для ВПО»

By 16 Жовтня, 2023No Comments
«Пробувала запитувати у друзів про особливості ведення бізнесу, але вони відповідали так, що майже нічого не розуміла. А під час тренінгу все стало зрозумілим: такою простою, доступною мовою лекторка все пояснювала». — зізнається пані Ольга. Жінка родом із Харківської обаласті, та, як внутрішньо переміщена особа нині проживає у Дніпропетровщині. У Луцьку ж пані Ольга була із тижневим візитом.
 
Жінка розповіда, що планує відкрити підприємство із пошиття одягу преміум-класу. «Розумію, в країні війна, багато хто скаже, що, мовляв, який преміум-клас. Та відчуваю, у мене вийде».
 
Власне, щоб краще зрозуміти специфіку реєстрації продукту інтелектуальної власності та його ведення пані Ольга і відвідада у Дія.Бізнес І Луцьк дводенний тренінг «Особливості створення та ведення бізнесу для ВПО», що його організувала команда нашого Фонду.
 
Подію провела Ольга Іванків — бізнес-тренерка та засновниця ТОВ «Консалтинг центр», що надає послуги малому та середньому бізнесу в аспектах, що пов’язані з бухгалтерією. У цій сфері спікерка працює вже понад 15 років.
 
Учасниками тренінгу були внутрішньо переміщені особи та місцеві активісти, які змогли обговорити питання:
  • як зареєструвати власну справу;
  • які організаційно-правові форми підприємницької діяльності існують в Україні;
  • якими є особливості оподаткування підприємницької діяльності;
  • з чого почати порядок формування доходів від підприємницької діяльності;
  • який зміст та сутність витрат підприємницької діяльності;
  • як провести розрахунок результатів бізнесу.
Учасники навчилися розраховувати результати власного бізнесу, зрозуміли, як уникати типових помилок під час виплати податків, покращили свою обізнаність щодо грантових можливостей для внутрішньо переміщених осіб.
 
«Я справді не очікувала, що заходи такого рівня можуть бути безкоштовними», — пояснила пані Ольга, що відкриватиме підприємство із пошиття одягу преміум-класу.
 
Проєкт реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».