Skip to main content

Історією про силу кохання та відданості поділився Благодійний фонд «Рокада» Хмельницький!

Родина Костянтина та Ірини евакуювались із Торецька на Хмельниччину, в той час як жінка була при надії. Подолавши шлях в тисячу кілометрів та незважаючи на всі труднощі, народження близнюків стало справжнім дивом кохання та початком нового етапу для сім’ї.

Чоловік, який уже багато років хворіє розсіяним склерозом, виявив неабияку силу та витривалість. Хоча його статус по інвалідності втратив силу, а термін дії групи інвалідності закінчився, під час військового стану пенсійні виплати автоматично продовжують. Тому наразі сім’я знаходиться у боротьбі за право на державну підтримку та опіку.

Щастям для родини стало те, що завдяки підтримці соціальних працівників Благодійний фонд «РОКАДА»Хмельницький, родина отримала шанс на одержання державних виплат як малозабезпечена сім’я.

Також лікарсько-консультативна комісія встановила чоловіку довічну групу інвалідності, що є важливим кроком для забезпечення підтримки та захисту прав осіб з інвалідністю.

Довічна група інвалідності надає право на ряд допомоги і пільг, таких як медичне обслуговування, фінансова підтримка, знижки на проїзд та інші соціальні пільги. Це допомагає зменшити фінансові та життєві труднощі для такої людини та її родини. 

Ця історія – свідчення того, що коли люди об’єднують свої зусилля та вірять у добро, вони здатні пережити будь-які труднощі. Бажаємо цій сім’ї міцного здоров’я та безмежного щастя в новому етапі їхнього життя!

Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні