Skip to main content
Соціальна підтримка

Магія свята: рокадівці проводять креативні різдвяні майстер-класи для діток з числа внутрішньо переміщених осіб

By 20 Грудня, 202322 Грудня, 2023No Comments

В передсвятковий час дуже важливо дарувати віру в диво, особливо дітям. Саме тому осередки Благодійного фонду “Рокада” проводять з ними креативні уроки та заняття про те, як різдвяна майстерня стає ідеальним місцем для народження унікальних ідей.

В місті Бережани пройшов майстер-клас для маленьких креативчиків з виготовлення передноворічної листівки для дітей віком 6-8 років – це чудовий спосіб втілити творчість, ідеї та святковий настрій у свою листівку.

Фасилітаторка з Благодійного фонду в Хмельницькому провела майстер-клас – “Чарівна ялинка”, який був присвячений нетрадиційній техніці малювання сіллю та акварельною фарбою. Діти з захопленням розпочали свої творчі експерименти, адже такий підхід прикрашання ялинки – це щось нове та неочікуване. Кожен учасник майстер-класу мав можливість проявити свою творчість та фантазію, створивши унікальну ялинку.

А також під час розважальної програми «Хранителі скарбів», дітки-переселенці мали змогу створити символічного та унікального гнома – хранителя підземних скарбів.

В інтеграційному просторі у місті Володимирі учасники виготовляли різдвяні дідухи й ділились традиціями різних регіонів України. В ході роботи діти та дорослі обговорили новорічно-різдвяні, обжинкові та інші обряди Слобожанщини, Луганщини, Прикарпаття та Волині. А також отримали незабутні враження від самостійного створення дідухів, які здавна посідали чільне місце в оселях українців.

У Рівному в супроводі психолога і художника, через динамічні вправи, малюки знайомилися і створювали свої неймовірні ялинкові прикраси у вигляді рукавичок.

Зауважимо, що під час майстер-класів діти мають змогу знайомитися, гратися один з одним та розвивати адаптацію до колективу, удосконалюючи комунікативні навички. Окрім того, соціальні працівники фонду надають усім, хто цього потребує, ряд необхідних соціальних консультацій.

Проєкт реалізовується за підтримки Проєкт реалізовується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.