Skip to main content
Без категоріїПідтримка громад

На Хмельниччині та Волині завершились ремонти в МКП

By 7 Серпня, 2023No Comments

Понад 100 тисяч внутрішньо переміщених осіб проживає у місцях компактного поселення. Рокадівці продовжують опікуватися комфортними умовами проживання в МКП

Зустріч рокадівців з мешканцями новоствореного МКП на Хмельниччині

Зустріч рокадівців з мешканцями новостовореного МКП на Хмельниччині

На Хмельниччині у непрацюючій школі в Теофіпольській громаді облаштували гуртожиток для переселенців. Зараз тут проживає 36 людей. Коштом місцевої влади зробили ремонт та перепланування. За підтримки Фонду у колективному центрі обладнали санвузли, придбали необхідні меблі. На відкриття новостовореного прихистку завітали рокадівці: сформували ініціативну групу та обговорили з мешканцями громадський проєкт, над яким спільно працюватимуть.

Душова МКП на Волині (до та після ремонту)

Ремонтні роботи завершились й гуртожитку фахового коледжу ЛНУП у місті Горіхів, що на Волині, де проживає 33 внутрішньо переміщених особи. Тут покладена плитка на підлозі та стінах, замінена каналізація, двері та вікна, облаштовані перегородки у душі, проведена вентиляція. За підтримки Фонду облаштована душова кабінка для людей з інвалідностю. 

«Будівля досить стара, а тому ремонт у душовій кімнаті виявився справжнім викликом, з яким успішно вдалося впоратися. Проведена велика координаційна робота із залученням чотирьох ФОПів та закупівлею нестандартних позицій для прихистку», — розповіла інженерка волинського осередку Фонду Карина Шостак.

Проєкт реалізується 
за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН)