Понад 100 тисяч внутрішньо переміщених осіб проживає у місцях компактного поселення. Рокадівці продовжують опікуватися комфортними умовами проживання в МКП
![Зустріч рокадівців з мешканцями новоствореного МКП на Хмельниччині](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/364695612_245574611640913_3235035167711085714_n.jpg)
Зустріч рокадівців з мешканцями новостовореного МКП на Хмельниччині
На Хмельниччині у непрацюючій школі в Теофіпольській громаді облаштували гуртожиток для переселенців. Зараз тут проживає 36 людей. Коштом місцевої влади зробили ремонт та перепланування. За підтримки Фонду у колективному центрі обладнали санвузли, придбали необхідні меблі. На відкриття новостовореного прихистку завітали рокадівці: сформували ініціативну групу та обговорили з мешканцями громадський проєкт, над яким спільно працюватимуть.
![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennja_viber_2023-08-07_14-29-49-471.jpg)
![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/364644585_270277732417472_4594795652800341885_n.jpg)
Душова МКП на Волині (до та після ремонту)
Ремонтні роботи завершились й гуртожитку фахового коледжу ЛНУП у місті Горіхів, що на Волині, де проживає 33 внутрішньо переміщених особи. Тут покладена плитка на підлозі та стінах, замінена каналізація, двері та вікна, облаштовані перегородки у душі, проведена вентиляція. За підтримки Фонду облаштована душова кабінка для людей з інвалідностю.
«Будівля досить стара, а тому ремонт у душовій кімнаті виявився справжнім викликом, з яким успішно вдалося впоратися. Проведена велика координаційна робота із залученням чотирьох ФОПів та закупівлею нестандартних позицій для прихистку», — розповіла інженерка волинського осередку Фонду Карина Шостак.
Проєкт реалізується
за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН)