Skip to main content
Підтримка громад

На Волині для внутрішньо переміщених осіб відкрили кімнату відпочинку «Територія щастя»

By 21 Грудня, 202322 Грудня, 2023No Comments

У гуртожитку Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського відбулося відкриття кімнати відпочинку «Територія щастя», яка облаштована у межах громадського проєкту Благодійний фонд “Рокада” у Луцьку.

«Кімната створена для того, аби ВПО могли відновитися та знайти свою ресурсність. Однак, ми зрозуміли, що подібне необхідно зробити й для дітей. Тому ми вирішили поєднати кімнату психологічного розвантаження та та наповнити її іграшками для діток», – наголосила соціальна працівниця по роботі з громадами, Тетяна Франчук.

На «Територію щастя» було закуплено різне спорядження в рамках громадського проєкту: мʼякі меблі, пуфи, безкаркасні меблі, столи, стільчики, люстри, шведська стінка, ноутбук для роботи, аби при потребі усім учасникам було комфортно працювати. А також матеріали для ремонту: лінолеум, фарбу, шпаклівку та двері.
Під час відкриття на дорослих і дітей очікувала зустріч зі святим Миколаєм та ангеликом. Понад 40 дітей ВПО взяли участь у новорічних забавах та отримали подарунки.

«Ми сподіваємося, що наші проєкти матимуть майбутнє, що люди будуть їх відвідувати, тут відбуватимуться майстер-класи, інформаційні зустрічі, тренінги. Хочемо, щоб ці простори були наповнені життям, в прямому сенсі цього слова», — додала соціальна працівниця по роботі з громадами Олена Кузьмич.

«Територія щастя» для ВПО – це один з дванадцяти проєктів, реалізованих на Волині Благодійним фондом “Рокада”. Окрім цього, до кінця 2024 року також планується відкриття спортивного дитячого майданчики та бібліотечного простору в Нововолинську.

Проєкт реалізовується за підтримки Проєкт реалізовується за підтримки Проєкт реалізовується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.