Skip to main content

Вже вдруге «Рокада» провела захід для учасників проекту «Університет третього віку» в м.Ірпінь. На цей раз ознайомились з технікою самчиківського розпису  – виду декоративно-ужиткового мистецтва, який зародився наприкінці XIX – XX ст. у селі Самчики,  що на Хмельниччині. Цей вид декоративного розпису переважно із рослинними орнаментами використовувався при розписуванні хат та вважався оберегом.

Після деокупації Ірпеня проект «Університет третього віку» був відновлений маленькою ГО з трьох осіб. Проект дає підтримку та спільноту для людей літнього віку  серед внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення, які бажають розвиватись та підтримувати себе та інших.

Внаслідок своєї активності та дієвості силами літніх людей зареєстровано Петанк клуб «Ірпінь», до якого долучаються і ВПО, і молодь. Літні люди з радістю проводять майстер-класи, оскільки самі вже взяли участь у двох Чемпіонатах України з петанку серед жінок та Чемпіонаті Київської області. Петанк клуб «Ірпінь» є справжньою гордістю для його засновників та учасників, оскільки на сьогодні це найчисленніший та найбільш активний клуб Київщини.

На сьогодні спільнота Університет третього віку «Ірпінь» та Петанк клуб «Ірпінь» разом налічують понад 60 активних членів. Ще частина людей наразі знаходиться закордоном, але активно вболіває за незламних ірпінських пенсіонерів, які завжди готові долучатись до цікавих заходів, отримувати нові знання, вітати нових членів та взаємодіяти з молоддю.

В наших планах продовжувати плідну співпрацю на наступних заходах.  Нашими спеціалістами вже заплановані наступні заходи. Дякуємо за співпрацю та продовжуємо допомагати тим, хто того потребує!

Захід проведено в рамках проєкту «Надання підтримки та послуг вразливим та постраждалим верствам населення у Київському та Чернігівському регіоні».