![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/Житомир-1.jpeg)
Психолог-реабілітолог благодійного фонду «Рокада» у Житомирі провела 4-годинний тренінг на тему «Психологічна та фізична реабілітація, допомога при порушенні постави: сколіоз, плоскостопість, вальгус. Діти з аутизмом. Синдром котячого крику (синдром Лежена)».
У тренінгу взяли участь працівники Овруцького ІРЦ та батьки, що виховують дітей з особливими освітніми потребами.
На тренінгу були представлені нові, доступні методики реабілітації дітей, які можна застосовувати в домашніх умовах. Також були обговорені психологічні аспекти індивідуальної роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби.
Проєкт реалізується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН)
![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/Житомир-2.jpeg)