Skip to main content

Україною знову пронеслася хвиля ударів. Вночі були пошкоджені будинки та цивільні об’єкти. На Сумщині пошкоджено близько 500 квартир в багатоповерхових будинках.

Працівники Благодійного фонду «Рокада» у місті Суми спільно з гуманітарними організаціями швидко виїхали на місце подій та надають підтримку всім, хто цього потребує.

Мобільні бригади Фонду працюють в двох оперативних штабах, де постраждалі можуть отримати соціальну та юридичну консультацію щодо оформлення грошової допомоги від держави. Почути підтримку від психологів та зігрітися теплим чаєм і канапками.

Зазначимо, що впродовж наступних днів інженери «Рокади» оглянуть пошкоджені домогосподарства для надання подальшої допомоги будівельними матеріалами для відновлення від Агентства ООН у справах біженців в Україні.

Якщо у Вас виникли питання щодо допомоги постраждалому населенню або внутрішньо переміщеним особам, Ви можете звертатися за телефоном «гарячої лінії» Фонду у місті Сумах:

+380 67-309-89-37 з понеділка по п’ятницю з 9:00-18:00.

Проєкт фінансується спільно з Гуманітарним фондом для України / #UkraineHumanitarianFund (UHF) і реалізується за підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ.