Skip to main content
Без категорії

«Рокада»: основні гуманітарні принципи діяльності благодійного Фонду

By 1 Лютого, 2024No Comments

З початку повномасштабного вторгнення, спираючись на 20-річний досвід та підтримку міжнародних організацій, наш Фонд розгорнув мережу регіональних представництв у 11 регіонах країни.

Сьогодні сотні фахівців щоденно допомагають постраждалому населенню, внутрішньо переміщеним особам та шукачам прихистку, а основна діяльність Фонду базується на чотирьох важливих гуманітарних принципах:

1.Гуманність: людські страждання повинні бути вирішені, де б вони не були. Метою гуманітарних акцій є захист життя та здоров’я та забезпечення поваги до людини.

2.Нейтралітет: гуманітарні організації не повинні приймати будь-яку сторону у військових діях або брати участь у суперечках політичного, расового, релігійного чи ідеологічного характеру

3.
Неупередженість: гуманітарна діяльність повинна здійснюватися лише на підставі потреби, віддаючи пріоритет найбільш невідкладним випадкам лиха та не роблячи відмінностей на основі національності, раси, статі, релігії, класу чи політичних поглядів
4.Незалежність: гуманітарна діяльність має бути незалежною від політичних, економічних, військових чи інших цілей, які будь-який учасник може мати щодо територій, де здійснюється гуманітарна діяльність.

Благодійний Фонд «Рокада» – це про підтримку, яку відчуваєш серцем!