Skip to main content
Підтримка громад

Рокадівець став представником в Раді з питань ВПО при Івано-Франківській райдержадміністрації

By 11 Вересня, 2023No Comments

Одним із представників Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Івано-Франківській районній державній адміністрації став Андрій Кузь, менеджер з питань регіонального розвитку благодійного фонду «Рокада» Івано-Франківськ.

«Наразі, завдяки нашим зусиллям, в регіоні створено 9 Рад з питань ВПО, — пояснив Андрій Кузь. — Вони представлені в Івано-Франківській та Калуській територіальних громадах».

За словами пана Андрія, представництво фонду «Рокада» у Раді з питань внутрішньо переміщених осіб при Івано-Франківській райдержадміністрації означає, що на районному рівні буде можливість всебічно обговорювати проблеми, з якими стикаються вимушені переселенці, а також шукати шляхи їх вирішення. 

«Це хороша можливість безпосередньо продемонструвати, що собою представляє рада ВПО, які  можливості вона має. Пріоритетом ми бачимо не просто створення органу, що консультує. Наша мета — розвиток регіону та  підтримка громад, реалізація проєктів, направлених на розбудову, інтеграцію та залучення додаткових коштів», — розповів Андрій Кузь.