Skip to main content

Цікаві та творчі заходи для дітей були проведені різними осередками нашого Фонду!

Благодійний фонд «Рокада» Житомир провів два заходи для дітей, на честь початку літніх канікул. Соціальна працівниця по роботі з дітьми в громадах завітала в пришкільні табори Гульський ліцей, Барашівський ліцей Барашівської сільської ради та провела для учнів майстер-клас з виготовлення долоньок дружньої підтримки. На долонях ліцеїсти написали один одному теплі побажання. 

Важливо бути дружніми у важкі часи!

Також, психологиня Житомирського осередку завітала в в Яблунецький ліцей Барашівської сільської ради , Барашівський ліцей Барашівської сільської ради та провела для учнів 5-6 класів психологічні заняття за історіями-коміксами “Сміливі знати”.

Створена книжка розрахована на дану вікову категорію та містить в собі необхідну практичну інформацію, як діяти, коли дитина стикнулась з насильством або потрапила в небезпечну ситуацію.

Заняття пройшли в теплій атмосфері, де кожен мав змогу ділитись своїм досвідом, обговорювати історії та формувати правила поведінки.

Благодійний фонд «Рокада» Чернівці провели майстер-клас з виготовлення пташки-мотанки “Політ майстерності” в творчому просторі “Сузір’я”.

На заході дітки з внутрішньо переміщених сімей разом із місцевими дітьми створювали традиційну українську мотанку у вигляді пташки. Кожна дитина мала змогу створити свою унікальну пташку, наповнивши її позитивною енергією та своїми бажаннями, щоб вони обов’язково здійснилися.

Рокада – підтримка, яку відчуваєш серцем!

Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні