Skip to main content

У Львівській обласній раді сьогодні, 4 квітня, відбувся навчальний семінар для психологів та соціальних працівників територіальних громад Львівської області на тему: «Практичні аспекти психологічної допомоги». Участь в навчанні взяли понад 60 фахівців з 32-х громад області.

Захід був проведений Благодійним фондом «Рокада» у місті Львів у співпраці з Асоціацією місцевих рад “Ради Львівщини”.

Під час тренінгу учасники дізналися про теоретичні та практичні аспекти роботи з тривожними та панічними станами, з агресією, з психологічними станами дітей під час війни. Психологи та соціальні працівники навчалися знаходити особистісний pecypc для саморегуляції і відновлювати його, а також на практиці застосували «техніку заземлення».

Більше – у відео.

Для усіх присутніх Благодійний фонд «Рокада» презентував книгу «Кишеньковий посібник психологічної допомоги». Важливо зазначити, що посібник розроблено психологами та психотерапевтами Фонду за підтримки німецької асоціації психологічних центрів для біженців та осіб, які пережили тортури Baff.

Цей захід став кроком у напрямку покращення якості психологічної допомоги та підвищення професійного рівня спеціалістів у галузі психології та соціальної роботи.

Проєкт реалізовується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців.