Skip to main content

26 березня Благодійний фонд «Рокада» Чернівці зустріли евакуаційний потяг із Сумщини.

Вже не вперше в Чернівцях зустрічають людей, яких евакуювали з із зон активних бойових дій. За час повномасштабного вторгнення Буковина стала другим домом для понад 100 тисяч українців. Наразі в області проживає 80 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Цього разу прибуло 23 людини, 10 дорослих та 13 дітей, всі вони пережили жахливі події та були змушені покинути свої домівки в пошуках більш безпечного місця для себе та життя своїх дітей. 

Історії людей з Сумського прикордоння вражають:

 “Діти дуже бояться, ночами скидаються, кричать… їхали до вас, світло ліхтаря зустрічного поїзду потрапило в купе і мала так злякалась, згадала обстріли… жах…”, – діляться люди.

 “Нас забирали по розбитому мосту… все рухнуло… нас «метровою пішохідкою» вели… бабусь везли в тачках… через брили, арматуру…”.

Рокадівці надали першу психологічну допомогу, прислухаючись до переживань та потреб людей, а також допомагали в координації процесу. Наші працівники забезпечили людей транспортними засобами для їх перевезення до місць тимчасового проживання. Наразі, всі внутрішньо переміщені особи будуть проживати у прихистку, де в них є всі необхідні речі для комфортного проживання.

Боляче чути про такі реалії сьогодення, проте ми вкотре нагадуємо, що ми поруч і завжди готові допомогти в складних ситуаціях. Якщо вам потрібна допомога у місті Чернівцях та області, звертайтеся за номером:

+38 067 337 65 68

 

Або за адресою:

м. Чернівці, вул. Сімовича, 21а

Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні

Фото: Чернівецька обласна військова адміністрація