Skip to main content

Відкриття дитячого простору в селі Богданівка Чернігівської області!

Днями відбулося відкриття громадського простору “Моя зона комфорту”, який організувала ініціативна група села Богданівка. Простір був реалізований в рамках грантової підтримки для ініціативних груп.

Завдяки допомозі спеціалістів проєкту “Надання підтримки та послуг вразливим та постраждалим верствам населення у Київському та Чернігівському регіоні” був створений простір для покращення взаємодії між місцевим населенням та внутрішньо переміщеними особами, щоб допомогти їм завести нові знайомства у громаді.

Від ідеї створення простору до її реалізації пройшло 10 місяців спільної плідної роботи наших спеціалістів та ініціативної групи. На захід з нагоди відкриття долучилося 40 людей місцевого населення. Відкриття простору стало важливою подією для дітей та дорослих.

Відкриття простору супроводжувалося веселими іграми та конкурсами для дітей. Знайомства, командні змагання для розвитку навичок співпраці, творче завдання на конструювання “Дерева побажань”, де діти власноруч малювали та писали побажання для майбутнього розвитку простору.

Для дорослих була проведена психологічна зустріч, яка спрямована на відновлення та пошук ресурсів. Були виконані психологічні вправи з елементами арттерапії.

Завдяки спеціалістам Київського та Чернігівського осередків нашого Фонду була створена незабутня подія, яка стала важливим елементом для кращої інтеграції людей в громаду!