Skip to main content
Підтримка громад

Всебічно підтримуємо внутрішньо переміщених осіб

Фахівці Благодійного фонду “Рокада” у Рівному впродовж червня забезпечили сплату частини оренди житла для українців, які покинули рідні домівки через агресію росії.

Сім’я Костянтина та Ольги проживала в місті Сєвєродонецьк Луганської області. Як і багато українців, вони були змушені покинути свій дім у перші дні повномасштабного вторгнення. Переїхавши спочатку до Києва, а потім до Рівного, сімʼя шукала безпечне місце для народження своєї довгоочікуваної донечки Аріни, яка стала символом надії та нових починань.

«Щиро дякую за надану допомогу! Наша сім’я отримала суттєву підтримку в такий непростий час. Ця допомога дозволила нашій родині знайти новий дім і відчути безпеку. Ми безмежно вдячні всім, хто допомагає родинам у такі складні часи!», – ділиться Костянтин.

А родина Пані Нелі пережила окупацію в місті Олешки Херсонської області та затоплення міста через підрив військами РФ Каховської ГЕС. Наразі вона з донькою перебуває у безпечному місті, але і досі не може оговтатись від того, що довелось пережити.

«Наш ліміт терпіння вичерпався. Коли ти не можеш вийти навіть на вулицю у своєму дворі, бо летять уламки снарядів, сидиш днями без світла і води, без інтернету і зв’язку, без перспектив – тобі нічого не потрібно, крім тиші, спокою і свободи… Збирались швидко, брали найнеобхідніше», – розповідає пані Неля.

Складно було знайти нове житло й через домашнього улюбленця. Зрештою, вдалося відшукати невеликий будинок з присадибною ділянкою. І власник був не проти того, щоб разом з родиною проживав пухнастик.

Підтримка стала можлива завдяки програмі по сплаті оренди житла УВКБ ООН, що полегшує надважливу адаптацію на новому місці!

Проєкт реалізується завдяки підтримці UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні