Skip to main content
Соціальна підтримка

Зустріч евакуаційного потяга з Покровська та допомога у перевезенні

By 22 Лютого, 2024No Comments

Бути там, де потрібно. Завжди. Не дивлячись на час доби. Бо в допомоги не має розкладу, графіку чи планів. Про це чудово знають працівники нашого Фонду. І вирушають на поміч у будь-який час.

Так фахівці житомирського осередку 21 лютого у ночі чекали у Бердичеві евакуаційний потяг із Покровська, що у Донецькій області.

Разом із представниками адміністрації міста рокадівці зустріли 87 людей, десятьох із яких розвезли у місця тимчасового проживання, а одну маломобільну людину везли спеціально обладнаним транспортом.

Нагадаймо, з початку повномасштабної війни Житомирщина стала прихистком для багатьох внутрішньо переміщених українців. Станом на цей час, тут проживає близько 60 тисяч ВПО, частина з них перебуває у закладах інтернатного типу або місцях компактного проживання. 

Досі триває евакуація осіб, які проживають у населених пунктах що знаходяться у безпосередній близькості до зони бойових дій. Тож щокілька днів до залізничного вокзалу Бердичева прибуває евакуаційний потяг з внутрішньо переміщеними особами. 

Дякуємо, що довіряєте:

Бердичівська районна військова адміністрація

Житомирська районна військова адміністрація 

Проєкт реалізується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні .