Skip to main content

Благодійний фонд «Рокада» Івано-Франківськ відзначили Міжнародний день боротьби за права жінок неймовірно важливим заходом!

Вчимося. Здобуваємо. Надихаємо 🕊
Символічно, що Міжнародний день боротьби за права жінок Івано-Франківський осередок відзначив наснажуюче: заходом, присвяченим жіночому підприємництву та грантовим можливостям, – «Гранти: від теорії до успіху». Цей захід був організований та присвячений жіночому підприємництву та грантовим можливостям.
Поділимось кількома тезисами з проведеного заходу:
  • У науковому містечку Нова Енергія New Energy зібралося близько 50 жінок і дівчат, щоб поділитися досвідом і дізнатися про нові можливості.
  • Багато уваги було приділено питанню запобігання гендерно – зумовленому насильству, адже це є надзвичайно актуальною темою, особливо в цей день.
  • Серед учасниць були і ті, хто тільки замислюється про власну справу, і ті, хто завдяки грантам вже змогли реалізувати свої професійні мрії.
  • Надихаючими історіями отримання грантів поділився Василь Цимбалюк, директор Івано-Франківська обласна служба зайнятості, презентуючи успішні проєкти й жінок, які їх втілили. У живому спілкуванні підприємиці розповіли про свій досвід, джерела натхнення, виклики та ризики.
  • Цікавою вийшла і панельна дискусія за участі дівчат, які виграли гранти на навчання та відкриття бізнесу в рамках пілотної програми, що реалізовувалася БФ «Рокада» Івано-Франківськ за фінансової підтримки УВКБ ООН.

Такий чудовий надихаючий захід став прикладом того, що бажання змінити власне життя здатне подолати будь-які перешкоди! Жінки учасниці тільки починають свій шлях як підприємиці, але вже запалюють ентузіазмом, наполегливістю й оптимізмом. Кожна історія унікальна, та викликала в слухачів гарячий відгук.

🌟Тож не бійтеся бажати та втілювати свої найсміливіші мрії. А ми завжди підтримаємо вас на шляху до успіху.
💛💚Рокада – підтримка, яку відчуваєш серцем.

Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні