Skip to main content
КомандаМожливості

Благодійний Фонд “Рокада” у Хмельницькому: про напрямки роботи та особливості осередку

Хмельницька «Рокада» розпочала свою діяльність 23 березня 2022 року. Тоді сім фахових, але розгублених через реалії повномасштабного вторгнення працівників, обʼєдналися заради допомоги внутрішньо переміщеним особам.

 

За два роки роботи колектив зріс до 30 працівників, а 25 тисяч людей отримали всебічну допомогу!

«Ми маємо три основних стовпи діяльності в роботі. 

Перший — це захист, психосоціальна підтримка, усе, що стосується моніторингу по захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Другий — шелтер, рокадівці екстрено реагують на ворожі обстріли, ми надаємо матеріали для швидкого ремонту житла, всебічно підтримуємо мешканців громад, у тому числі психологічно. 

 

Третє — це напрямок СССМ, ми опікуємось колективним центрами, приймаючими громадами. В принципі, всю нашу роботу можна обʼєднати уявною червоною ниткою, адже все так чи інакше має спільну мету: успішну інтеграцію ВПО в нове середовище», — розповідає про діяльність координаторка осередку Благодійного фонду «Рокада» у Хмельницькому Тетяна Сич. 

 

Щодня команда аналізує пророблені задачі й покращує механізми взаємодії задля вдосконалення результатів. Але крім роботи не забувають і про особистий розвиток! Колектив зібрав у собі творчих, креативних людей, які вміють не лише вдало виконувати задачі, але й відпочивати та надихати. 

 

«У колективі є художник, професійний фотограф, навіть тарологиня! Можна тільки уявити що відбувається на обідніх перервах, практикуємо хобі прямо в офісі. 

Також фішкою є те, що в команді працює чотири Віталія. Іноді колеги жартують, що це моє улюблене імʼя і співбесіди проволись саме за цією ознакою.

 

У дні народження в нас є особлива родинна традиція, окрім подарунку ми вітаємо танцем та піснею. Часто перед своїм днем запитую колег чи вже визначились і чи вивчили куплети», — ділиться з посмішкою Тетяна. 

 

Благодійний фонд “Рокада Хмельницький” щодня працює, аби зробити життя інших трішки кращим. Бажаємо колективу не зазнавати професійного вигорання, збільшувати свою чисельність та нехай усі нові звершення даються легко!

 

Рокада — підтримка, яку відчуваєш серцем!

Якщо вам потрібна допомога у Хмельницькому та області звертайтесь за номером: 

+38 067 447 08 13