Skip to main content
МожливостіПідтримка громад

Благодійний фонд «Рокада» у місті Львів спільно з партнерами відкрили п’ять молодіжних центрів

By 11 Січня, 2024No Comments

Відтепер у Рава-Руській, Золочеві, Дрогобичі, Куликові та Комарно молодь матиме свій осередок розвитку та генерації нових ідей.

У кожній з цих громад багато креативних, амбітних та унікальних молодих людей серед місцевих та внутрішньо переміщених осіб, тому такі простори необхідні для підтримки їх ініціатив та розвитку.

Приміщення центрів використовуватиметься для молодіжної роботи з метою проведення заходів неформальної освіти та як місце, де молодь громад зможе організовувати своє дозвілля. Також там є зони для відпочинку, навчання та творчості, зі зручними сучасними меблями та необхідним обладнанням.

«Відкриття молодіжних центрів – це чудова можливість для молоді об’єднатися, розвивати свої таланти, отримувати нові знання та відчувати підтримку спільноти. Надіємося, що ці центри будуть активно працювати та слугуватимуть потужним рушієм для створення молодіжних проєктів, активного дозвілля, обміну думок, написання грантів, творчості та розвитку молодіжної політики в містах та селищах Львівської області і не тільки», – наголосив менеджер з підтримки громадських проєктів Андрій Сидор.

Благодійний фонд «Рокада» Львів долучився до відкриття центрів в частині ремонтних робіт приміщень та подарунків у вигляді техніки, а саме ноутбуків, зарядних станцій EcoFlоw, принтерів тощо.

Даний проєкт реалізований за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та громадською організацією Платформа Ініціатив “Теплиця”.