![🧳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f9f3.png)
![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zhytomyr1-300x169.jpeg)
Завжди бути там, де потрібно – це правило чудово знають працівники нашого Фонду, що вирушають на поміч у будь-який час. Так, фахівці Житомирського осередку вночі наприкінці лютого чекали у Бердичеві евакуаційний потяг із міста Покровськ, що на Донеччині.
Разом із представниками адміністрації міста, наші працівники зустріли 87 людей, десятьох із яких транспортували у місця тимчасового проживання, а одну маломобільну людину супроводжували спеціально обладнаним транспортом.
Досі триває евакуація осіб, які проживають у населених пунктах, що знаходяться у безпосередній близькості до зони бойових дій. Кожні 8 днів до залізничного вокзалу Бердичева прибуває евакуаційний потяг з внутрішньо переміщеними особами.
Нещодавно спеціалісти Фонду здійснили поїздку в село Красногірка Андрушківської громади, де розташоване місце тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Зараз там перебуває близько 50 осіб, які нещодавно евакуювались з Донеччини.
Наші працівники надали соціально-психологічні консультації, та благодійну допомогу у вигляді речей першої необхідності. Також, здійснили соціальні супроводи та транспортували мешканців місця тимчасового проживання до медичного закладу задля отримання консультацій вузьких спеціалістів.
Нагадаємо, з початку повномасштабної війни Житомирщина стала прихистком для багатьох внутрішньо переміщених українців. Станом на цей час, тут проживає близько 60 тисяч ВПО, частина з них перебуває у закладах інтернатного типу та в місцях компактного проживання.
Продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує!
Рокада – підтримка, яку відчуваєш серцем!
Проєкт реалізовується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.
![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zhytomyr2.jpeg)