Skip to main content
КомандаМожливості

Делегація УВКБ ООН та представники з Посольства США завітали в гості до нашого Фонду на Рівненщині та Волині

До нового культурного простору на базі діючого культурного укриття, облаштованого за підтримки Волинського осередку “Рокади”, з робочим візитом завітали Пітер Лоссау, регіональний координатор у справах біженців Посольства США, Ніна Майя Шрепнер, помічниця представника УВКБ ООН в Україні та їхні колеги.

 «Культурне укриття» – це не лише місце для сховища під час тривог, а й чудова локація для зустрічей, навчання, майстер-класів, арт-терапії. Наприкінці 2023 року функції простору значно розширились. Тут розмістили залу для виступів, концертів, тренінгів, а поруч – студію звукозапису.

 

Громада виконала ремонт у приміщенні, а наш Фонд долучився до облаштування й допоміг із придбанням необхідної апаратури. Загальний обсяг допомоги – пів мільйона гривень, за які вдалося придбати якісну професійну апаратуру, мікрофони, інструменти.

А у Рівному делегація з цікавістю знайомилась з втіленням концепції Центру інтеграції у Рівненській міській громаді, який був підтриманий УВКБ за програмою довгострокових рішень у партнерстві з Рокадою.

Також партнери  відвідали Молодіжний центр «Кенеберг» у Смизькій громаді, де спілкувалися з місцевими відвідувачами, запитували про нагальні потреби, плани на майбутнє та виклики, з якими вони зустрічаються в роботі.

Гості відзначили, що проєкт молодіжного інтеграційного центру у Смизі – один із найкращих серед усіх, які вони відвідали оглядаючи реалізовані у 2023 році проєкти.

Проєкт реалізовується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні.