Skip to main content
Можливості

«Діаспора та глобальна українська спільнота – сильні партнерки у відновленні України»: представники «Рокади» взяли участь у міжнародній конференції

By 25 Квітня, 2024No Comments

Понад 100 організацій з України, Німеччини та інших країн ЄС обговорювали майбутню співпрацю та ділилися конкретними прикладами, як глобальна українська спільнота вже долучається до відбудови України на міжнародній конференції «Діаспора та глобальна українська спільнота – сильні партнерки у відновленні України» у Берліні.

Наші колеги – Богдана Синякевич і Анастасія Огороднік також долучилися до неї та поділилися кращими практиками Фонду перед усіма учасниками конференції під час дискусії «Спільні рішення: Визначні практики світового українства у відновленні України». Дівчата взяли участь у напрацюванні спільних рішень щодо відновлення в контексті євроінтеграції під час дискусій в робочих групах та представили роботу Фонду в напрямку відновлення під керівництвом громад.

Зазначимо, що цей захід передував великій міжнародній зустрічі – Ukraine Recovery Conference 2024 – щорічній серії політичних заходів високого рівня, присвячених швидкому відновленню України. Вона відбудеться в Берліні 11-12 червня цього року за участі глав держав та урядів, міжнародних організацій та фінансових установ, бізнесу та громадських організацій

На пeредконференції мова йшла передусім про людський вимір – суттєвий вплив та вагу українців Німеччини, їхню єдність та залученість до допомоги Україні.

“Українські громади з усього світу можуть і хочуть бути залученими до нього та готові забезпечити не тільки фінансову підтримку через інвестиції та благодійність, а й стати джерелом цінних знань та професійних навичок, здобутих за кордоном”, – переконані організатори.

Конференція стала поштовхом для налагодження партнерств та обміну досвідом з німецькими, литовськими, фінськими, словацькими, австрійськими та бельгійськими організаціями, а також чудовою можливістю ініціювати спільні проєкти з представниками української діаспори.