Skip to main content
МожливостіПідтримка громадПсихологічна підтримка

Діджитал-хаб та лабораторія штучного інтелекту відтепер працюватимуть у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

By 23 Квітня, 202424 Квітня, 2024No Comments

Цифровий простір для обговорення проблем освіти, професійного розвитку і обміну досвідом спеціалістів відкрили на базі бізнес-інкубатора “Innovation challenge” у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Місце, де влаштовуватимуться багато івентів, семінарів, курсів дозволить підвищити свій рівень не тільки початківцю, але й досвідченому розробникові. Саме тут, завдяки співпраці з Центром зайнятості, буде можливість ознайомитися з вакантними посадами у даній сфері, а також будуть пропонуватися безкоштовні курси для здобуття відповідної кваліфікації внутрішньо переміщеним особам.

Крім того, тут проводитимуться безкоштовні заняття комп’ютерної грамотності для ВПО різних вікових категорій, Також вони матимуть можливість відвідувати безкоштовні заняття комп’ютерної грамотності, програми для 3d-моделювання та віртуального макетування із подальшим друком на 3d-принтері.

Створення діджитал-хабу та лабораторії штучного інтелекту реалізували в межах проєкту бізнес-інкубатора “Innovation challenge” за підтримки Агентства у справах біженців ООН та Благодійного фонду «Рокада» у місті Чернівці. Фонд закупив численну кількість оргтехніки та меблів, серед яких сучасні ноутбуки, фліпчарти, радіо системи, принтери, проектори і не тільки.

Ми переконані, що відкриття діджитал-хабу є крутою можливістю для молоді, адже даний простір згенерує у собі всі наявні можливості та пропозиції діджитал сфери. А це, у свою чергу, допоможе внутрішньо переміщеним особам та особам, що повертаються з-за кордону покращити своє фінансове становище, здобути нову професію та швидше інтегруватися у суспільство.

Опісля психологи Фонду провели акцію «Стійкість молоді – сила нації», яка є частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Всі бажаючі мали можливість ознайомитись з базовими навичками турботи про себе, метафоричними картками, які сприяють стимуляції креативного мислення та розширюють кругозір та отримати роздатковий матеріал та посібники психологічної допомоги.