Skip to main content

За ініціативою Благодійного Фонду “Рокада”, в Ірпені відбувся благодійний забіг. Майже пів тисячі учасників – дорослі і діти – долали дистанції, а ще – грали у диск-гольф, корнхол, флорбол (хокей на траві); бадмінтон та міні-баскетбол.

   

Мета забігу — об’єднати біженців та внутрішньо переміщених осіб, допомагаючи їм відчути себе комфортно та інтегруватися у нове середовище.

Наталія Гуржій, голова правління БФ “Рокада”, наголосила на важливості об’єднання ВПО та біженців для відчуття себе частиною спільноти, відзначивши значення спортивних заходів для інтеграції та взаємодії між людьми.

За словами Дмитра Петросюка, координатора проєкту по роботі з біженцями, цей захід був особливим, оскільки він об’єднував різні категорії населення, включаючи біженців, шукачів захисту, ВПО та місцевих жителів. Він висловив подяку співорганізаторам заходу, зокрема Ірпінській міській раді, Державній установі “Спорт для всіх” та Агенції ООН у справах біженців в Україні.

 

 

Учасників також переповнювали емоції: «Я взагалі не бігала роки 3, а зараз подолала півтора кілометра з усіма. Складно, але енергетика просто чудова, мені дуже сподобалось!» — прокоментувала біженка-учасниця забігу.

Забіг офіційно відкрив сезон спортивних активностей у Києві та області. Попереду ще більше та масштабніше! Слідкуйте за анонсами та долучайтеся родинами до здорового способу життя!