Skip to main content
МожливостіПідтримка громад

Навчальний інтенсив у Хмельницькому: «Написання громадських проєктів. Від проблеми до проєктної ідеї»

By 30 Жовтня, 2023No Comments

Вміння писати грантові заявки — фактично «must have» для активістів, представників рад внутрішньо перемішених осіб, а також усіх, кому не байдужа сфера розвитку громад. 

Щоб правильно сформувати такі новички, вдосконалити знання та краще розібратися у процесах проєктного менджменту, команда Благодійний фонд «РОКАДА»Хмельницький розпочала безкоштовний навчальний інтенсив «Написання громадських проєктів. Від проблеми до проєктної ідеї».

Тренінг розрахований на фахівців громад, які працюють з внутрішньо переміщеними особами, а також на активістів, що мешкають у місцях тимчасового проживання у таких територіальних громадах: 

Городоцькій, Волочиській, Дунаєвецькій, Камʼянець-Подільській, Красилівській, Новодунаєвецькій, Теофіпольській, Хмельницькій та  Шепетівській. 

Навчальний інтенсив складається з шести тренінгів, пʼять з яких проходять онлайн. 

Перший тренінг відбувся 27 жовтня, де представники громад познайомилися з «Інструментами для визначення потреб громад». 

Тренінг проводила соціолог громадської організації «Харківський інститут соціальних досліджень» – Світлана Щербань. 

Друга частина навчального інтенсиву проходитиме 1 листопада і буде присвячена темі «Від ідеї до проєкту».

Третій онлайн-захід відбудеться 3 листопада і буде сфокусований на «Розборі аплікаційної форми та проєктній документації».

Четверта подія із проєктного менджменту пройде 10 листопада і буде присвячена відовідям на запитання учасників попередніх трьох інтенсивів.

Заключний тренінг відбудеться 15 листопада у період з 09:30 до 16:00 у Хмельницькому, у конференц-залі «IHub», що в ТЦ «Монблан», по провулку Степана Бандери, 2/1а. Цей тренінг буде присвячений безпосередньо пітчингу проєктів.

Навчальний інтенсив реалізовується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні  та Міжнародного фонду «Відродження».