Skip to main content
МожливостіПсихологічна підтримка

Навіть у буремні часи культура «на часі»

By 22 Травня, 202430 Травня, 2024No Comments

У Києві відбувся круглий стіл «Герої у мистецтві: презентація проєкту Nezlamni.UA», на якому гостей познайомили з проєктом про українців, які ризикуючи життям, продовжують працювати задля перемоги. Захід пройшов у форматі круглого столу, до якого доєдналася і Голова Правління нашого Фонду – Гуржій Наталія.

Серцем проєкту стали — 24 портрети українських героїв та героїнь, написані сучасними українськими художниками.

Відважні історії волонтерів, парамедиків, військових, рятівників і не тільки відобразили у картинах. Серед них – історія нашої колеги, Ярослави Пальчик, яка втративши все, не здалася і продовжила допомагати батькам та їхнім дітям адаптуватися до нових умов життя в часі війни та долати страхи та хвилювання.

 «24 історії, про які розповідає проєкт Nezlamni.UA – це символічна кількість: 24 області України, 24 серпня Україна проголосила незалежність, 24 лютого почалося повномасштабне вторгнення… Проте найбільшим викликом проєкту для команди виявилося обмежитися лише числом 24, адже таких історій не злічити … Ми маємо розповідати про це світу, використовуючи потужний потенціал культурної дипломатії: мовою мистецтва привертати увагу до України і важливості не полишати її одну у цьому двобої», – відзначив керівник проєкту Nezlamni.UA Ігор Болдін.

 Впевнені, що саме такі проєкти у важкі часи стають потужними інструментами, які здатні об’єднувати, підтримувати дух і надавати надію на завтрашній день.