Skip to main content
Без категорії

Нові можливості для активістів: запрошуємо реєструватися на серію безкоштовних тренінгів

By 7 Серпня, 2023No Comments

Благодійний фонд «Рокада», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує реєстрацію на заходи для внутрішньо переміщених осіб, представників громадських організацій та місцевих активістів.

Стати учасниками тренінгів також можуть: представники приймаючих громад та органів місцевого самоврядування, а також члени благодійних організацій.

15 серпня у партнерстві з Національним Еразмус+ офісом в Україні відбудеться тренінг «Можливості програми Еразмус для молоді». Запрошуються активні працівники, волонтери, студенти та випускники віком від 13 до 30 років долучитися до тренінгу та дізнатися більше про можливості програми та процедури подання заявок.

Реєструйтеся на тренінг за цим лінком.

А 17 серпня фахівці БФ «Рокада» проведуть оффлайн-тренінги «Відкриття власної справи з 0» у Хмельницькому. 

Зареєструватися на тренінг можна за цим посиланням

Також у громадах Волинської та Чернівецької області проводяться навчання щодо написання грантів. Спільно з активістами громад, експерти благодійного фонду «Рокада» знайомлять з процедурою подання грантових заявок, допомагають створювати  власний проєкт та подавати заявки на фінансову підтримку цих проєктів.

Після проходження тренінгів, їх учасники зможуть:

– писати грантові заявки та подаватися на фінансування, щоб реалізувати власні проєкти;

– розібратися з процедурою відкриття власної справи та залучати кошти для розвитку уже створеного бізнесу в громаді;

– розкрити лідерський потенціал, зокрема, завдяки менторській підтримці до та під час реалізації власних ініціатив.

Нагадаємо, що протягом липня експерти благодійного фонду «Рокада» організували 9 онлайн-тренінгів у Волинській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Рівненській та Львівській областях. 

Тренінги були спрямовані на підготовку громад до подання заявок на грант на створення доступних фізичних просторів «Центри спільнотворення».  Після 9 тренінгів у 9 громадах, 8 із них подали свої заявки на отримання гранту. Ми ж у БФ «Рокада» чекаємо результатів та вболіваємо за успішне подання. 

А поки додамо, що середня оцінка тренерів, які проводили тренінги становить 10 із максимально можливих 10. Максимальні 10 балів отримали і критерії щодо проведення тренінгу та його актуальності.

«Богдано (одна із тренерів), дякуємо за ці важливі знання і досвід. Вони дуже допоможуть далі розвиватися у Радах», — залишили свій відгук у Понінківській і Волочиській громадах, що на Хмельниччині.

А представники Вигодської громади, що в Івано-Франківській області відмітили професіоналізм тренерів, їх увагу до деталей та максимально детальні відповіді на запитання учасників.

Тренери БФ «Рокада» намагаються адаптуватися до потреб громад та враховувати їх обставини. Зокрема, представники Корецької громади, що у Рівненській області не змогли приїхати на тренінг, оскільки дорогою зламалася автівка. Тож тренерка Богдана Синякевич провела для них особисту консультацію і додатково розібрали заявку поза тренінговою частиною. «Ваша консультація нам дуже допомогла і ми з командою стали більш мотивовані до спільного написання проєктних заявок», — поділилася Корецька громада своїм відгуком.