Skip to main content
ІнтеграціяПідтримка громад

«Підтримка, яку відчуваєш серцем»: у Львові відбувся об’єднуючий благодійний захід для вимушених переселенців та благодійників

By 11 Серпня, 202314 Серпня, 2023No Comments

Напередодні Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, що його світ вшановує щороку, 19 серпня, благодійний фонд «Рокада» Львів провів об’єднуючий захід «Підтримка, яку відчуваєш серцем».

«Таким чином ми хотіли вшанувати усіх тих працівників, які щоденно присвячують свою роботу вирішенню гуманітарних проблем, розповів Нестор Котович, регіональний координатор благодійного фонду «Рокада» Львів. — Окрім того, внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці, представники громадськості та благодійних організацій і влади зібралися разом, аби відчути підтримку та вкотре нагадати один одному — ми поруч».

За словами Нестора, такі об’єднуючі заходи особливо потрібні для вимушених переселенців, які продовжують адаптовуватися та будувати соціальні зв’язки на новому місці. «Понад 20 років ми надаємо допомогу тим, хто вимушений був залишити рідні домівки. Кожен день ми чуємо безліч життєвих історій біженців та внутрішньо переміщених осіб. На жаль, ці історії не завжди про успіх, але більшість з них про непереборне бажання жити та працювати, про майбутнє в Україні». — пояснив він.

Об’єднуючий захід «Підтримка, яку відчуваєш серцем» відбувся 11 серпня у Львові, у закладі «Малевич» та зібрав понад дві сотні внутрішньо переміщених осіб та близько п’ятдесяти партнерських організацій благодійного фонду «Рокада», які щодня допомагають вимушеним переселенцям.

«Це корисний захід і я б хотіла, щоб подібні події відбувалися частіше, пояснила пані Тетяна, внутрішньо переміщена особа зі Сходу України, яка нині мешкає у Львові. — Я прийшла сюди одна, запрошувала сестру приєднатися, але та не змогла. І знаєте, я не відчувала себе самотньою. Сиділа за столиком з подружжям, що покинуло рідний дім у Луганській області. Ділилися своїми історіями, розуміли, наскільки схожі у нас життєві шляхи. Знаєте, залишаю цей захід з думкою, що я не самотня у новому місті, і я не одинока у своїх проблемах. Дякую «Рокаді», що допомагає не лише гуманітарною допомогою, а й емоційно».