Skip to main content
Можливості

Представники місцевого самоврядування та Рад ВПО пройшли інтенсив з євроінтеграції – «EUcation»

By 23 Лютого, 2024No Comments

Навички грантрайтингу, проєктного менеджменту та вміння презентувати свої ідеї для міжнародних донорів – це один з найважливіших кроків до залучення коштів та успішної реалізації майбутніх проєктів.


І такі знання здобули 50 випускників курсу «EUcation»: інтенсив з євроінтеграції для представників місцевого самоврядування та Рад ВПО», які вчора презентували представникам міжнародних донорських організацій проєкти у сфері екології, культури, доступності, управління персоналу, соціального захисту, а також отримали сертифікати про проходження.

Зазначимо, що курс допомагає посадовим особам органів місцевого самоврядування покращити свої навички з написання проєктів, проєктного менеджменту, співпраці з міжнародними організаціями у пошуку підтримки для реалізації муніципальних потреб. А напередодні презентації всі учасники вчилися писати проєктні заявки, подаватися на гранти, вести ділову комунікацію, а також знайомилися з можливостями програм Європейського Союзу.

«На мою думку, навчання такого формату – максимально продуктивне, адже ми мали час та можливість зануритись в процеси написання проєкту, подачі на конкурси, а знання про проєктний менеджмент та грантрайтинг підсилювали навичками ведення ділової комунікації та самопрезентації. Ми надзвичайно вдячні «America House», які так гостинно прийняли нас та забезпечили якісну трансляцію всіх подій для наших учасників з Сумської області. Завдяки навчанню ми поширили географію проєкту, залучили нових партнерів, з якими радо продовжимо співпрацю. А також дякуємо для «Бюро євроінтеграції» за неймовірну підтримку, чудову та злагоджену співпрацю, відкритість та завжди приємну комунікацію!», – зазначила Богдана Синякевич, керівниця проєктів та програм Благодійного Фонду.

Пітчинг проєктів став завершальним етапом офлайн-курсу «EUcation» під час якого Благодійний фонд «Рокада» у місті Львові підписав Меморандум про співпрацю з Львівським бюро євроінтеграції, що в майбутньому передбачатиме не лише продовження організації навчань, але й напрацювання спільних ініціатив та проєктів!

Навчання організовано Львівським бюро євроінтеграції у партнерстві з Благодійним фондом «Рокада» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».