Skip to main content
КомандаМожливості

Благодійний Фонд “Рокада” в Івано-Франківську: про створення, команду та діяльність осередку

Продовжуємо розповідати про наші команди в різних куточках України. На черзі – Івано-Франківськ! Рокадівці почали роботу в цьому місті, як і в більшості інших західних регіонах, на початку повномасштабного вторгнення.

Громада приймала багато внутрішньо переміщених осіб і наша команда не лишалась осторонь. Відтепер в осередку працюють 30 фахівців, шестеро з яких самі вимушено переїхали до Франківська з інших областей через війну.

Лише за 2023 рік допомогу отримали 8000 людей! І зупинятися на досягнутому команда не збирається.

“Насамперед, ми надаємо психологічну і соціальну допомогу.

У 2023 році й нині ми роздаємо стандартні та нестандартні набори NFI, відкриваємо дитячі простори, забезпечуємо траспортування маломобільних людей, працюємо за програмою по фінансуванню оренди житла для внутрішньо переміщених осіб, допомагаємо з працевлаштуванням.

Найближчим часом плануємо відкривати інтеграційний простір для покращення адаптації людей, які переїхали до Франківська нещодавно”, – ділиться координатор осередку “Рокади” в Івано-Франківську Святослав Лахоцький.

Також юристи осередку активно працюють над захистом прав внутрішньо переміщених осіб, в тому числі в сфері соціального захисту на державному рівні.

«Коли були внесені зміни та скасовані виплати для ВПО, наші фахівці провели моніторинг, розробили покроковий план дій та врахували всі нюанси для того, щоб люди продовжували отримувати грошову підтримку. Ба більше, вдалося навіть продовжити терміни для подачі документів для нового оформлення виплат», – додав Святослав Лахоцький.

Ми щиро бажаємо Благодійному Фонду «Рокада» Івано-Франківськ стрімкого розвитку, сил для нових звершень і наснаги!

Рокада – підтримка, яку відчуваєш серцем!

Якщо вам потрібна допомога в Івано-Франківську та області, звертайтеся за телефоном: 067 447 40 24