Skip to main content
Окрім допомоги та підтримки дорослого населення в подоланні нових викликів життя, ми не забуваємо вести просвітницьку діяльність і для молоді, задля їхнього майбутнього!
Так, в Благодійний фонд «Рокада» Чернігів триває курс занять для підлітків у місті Ріпки, що на Чернігівщині, на тему “Я підтримую друзів” та “Team Up”. Програма спрямована на навчання надавати першу психологічну підтримку людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Приймаючи участь у таких заняттях, підлітки вчаться оцінювати та розпізнавати емоційний стан оточуючих. Завдяки заняттям, учасники навчаються підтримувати один одного та отримують корисні навички комунікації.
Благодійний фонд «Рокада»-Тернопіль також провів зустріч із підлітками. Ця зустріч проходила в місті Бережани, Тернопільської області, в затишній атмосфері дитячого простору нашого фонду. Зустріч була присвячена темі “Булінг: я маю вплив”. Під час заняття відбулося важливе обговорення актуальної теми, ігри, завдяки яким підлітки мали змогу проаналізувати явище булінгу та дізнатися, як можна його розпізнати та протидіяти. Також вдалось визначити особисту роль кожної людини у профілактиці та боротьбі з булінгом.
Метою таких зустрічей є освітлення важливих тем і підвищення обізнаності серед молоді з актуальних питань, задля формування моральних та етичних цінностей в суспільстві.