Skip to main content
ІнтеграціяПсихологічна підтримка

Рокадівці продовжують дарувати справжнє зимове свято для дітей та дорослих!

By 27 Грудня, 2023No Comments

Так, днями Благодійний фонд «Рокада» у місті Луцьк влаштували свято для дітей-переселенців, які проживають у двох МТП та в індивідуальному житлі у Нововолинській міській раді. Участь у заході узяло близько 40 дітей, на яких очікували подарунки, ігри та забави від ельфів.

Натомість Благодійний фонд «Рокада» у місті Тернопіль разом з внутрішньо переміщеними особами виготовляли неперевершені новорічні іграшки та прикраси на новорічну ялинку, використовуючи бісер. Ці неповторні творіння стали результатом натхнення та моторики рук, а також символом нашої дбайливої опіки про інших. Метою акції  було подарувати усмішку для дітей та створити для них святкову атмосферу, наповнену радістю та надією.

Майстер-клас з виготовлення Різдвяної свічки пройшов у м. Куликів. Спільно з представниками команди Благодійного фонду «Рокада» у місті Львів учасники створювали свічки з вощини, оздобленої хвоєю, а також природними та декоративними елементами.

На Хмельниччині діти разом з представницями фонду створювали різдвяне печиво із безпечних та якісних інгредієнтів. А також вивчали техніки приготування печива та вдосконалювали свої кулінарні навички. Особливість заходу полягала в тому, що діти самостійно розписували печиво, зображаючи на ньому усе, що дозволяла уява. Це дозволило кожному учаснику відчути себе художником та долучитися до створення святкової атмосфери.

Такі заходи є прикладом гарної роботи фахівців Благодійного фонду «Рокада» у дитячих просторах, де творчість та навчання об’єднуються і дозволяють діткам ВПО пройти невимушену інтеграцію.

Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні