Skip to main content
МожливостіПідтримка громад

Символічно у день другої річниці звільнення Київщини від російських окупантів відбулися консультації у Бородянській громаді

Символічно у день другої річниці звільнення Київщини від російських окупантів відбулися консультації у Бородянській громаді.

За ініціативи та організації Aгентства ООН у справах біженців в Україні, спільно з Благодійним Фондом “Рокада” та місцевою громадою минули консультації в Бородянці. 

«Ми працюємо у робочих групах над проєктом, щоб спільно приймати рішення стосовно того як саме можемо підтримати Бородянську громаду. У результаті ми матимемо напрацювання та бачення плану для розвитку культури, інфраструктури, економічного сектору, соціального захисту, подібні консультації дають змогу почути безпосередньо думку громади», – прокоментувала заступниця керівника київського польового офісу Aгентства ООН у справах біженців в Україні Олена Тишкевич.

                                                                      

 

Минуло стільки часу, та стіни бородянських будинків досі гоять рани від прильотів авіабомб…

Про нагальні питання Бородянської громади наголосила голова селищної ради Захарченко Ірина Валентинівна:

«Не потрібно навіть розповідати про те наскільки постраждала Бородянка, всі це побачили за два роки і оцінили ступінь руйнації, скільки було знищено садочків, шкіл, обʼєктів інфраструктури. І якщо ми маємо змогу якось відновлювати житло, то велика проблема з садочками та комунальними підприємствами, під час окупації була вкрадена вся техніка, наразі ми не можемо забезпечити елементарні роботи».

 

 

 

На подальших консультаціях будуть прийняті рішення стосовно допомоги громаді, а працівники нашого Фонду і надалі активно долучатимуться до відновлення Київщини!

Рокада — підтримка, яку відчуваєш серцем.