Skip to main content
Без категоріїІнтеграція

Тернопільщина та Хмельниччина – культурна інтеграція внутрішньо переміщених осіб

By 7 Вересня, 2023No Comments

Продовжуємо серію публікацій про культурну інтеграцію внутрішньо переміщених осіб в різних куточках України. Цього разу розкажемо про заходи на Тернопільщині та Хмельниччині.

Ціле літо рокадівці Тернополя влаштовували цікаві екскурсії для переміщених осіб у різні місця: Кременець, Збаразький замок, Палац князів Вишневецьких, Тернопільський обласний краєзнавчий музей, Тернопільський замок, Гусятинський краєзнавчий музей, заповідник “Медобори” та інші не менш цікаві локації. 

Близько 200 внутрішньо переміщених осіб відвідали екскурсії на Тернопільщині, дізналися більше про історію краю та традиції регіону. Такі заходи допомагають познайомитися не тільки із культурою та історією, а також і з іншими переміщеними особами, представниками місцевої влади та діячами культури. 

Літні екскурсії відбулися і на Хмельниччині, одна з яких пройшла для дітей внутрішньо переміщених осіб, які відвідували літній табір неповного дня при Благодійному фонді «Рокада» Хмельницький. Для дітей провели оглядову екскурсію історичним центром міста, а також організували та провели екскурсію у співпраці із Хмельницьким обласним художнім музеєм, щоб відкрити для дітей культуру Хмельницького краю. 

Інтеграція внутрішньо переміщених осіб – це важливий елемент в соціалізації та покращення їх морально-психологічного стану.