Skip to main content

Тренінг з лідерства

Стартував перший блок потужних занять для біженців та внутрішньо переміщених осіб “Управлінські навички лідера”! Навчання насамперед створене для живої комунікації між учасниками, для знищення бар’єрів та відчуття сором’язливості, аби всі відчували себе частиною єдиної команди. У процесі тренінгу учасникам дається можливість побачити свої лідерські якості зі сторони, відчути переваги та недоліки перебування в лідерській позиції.

Як розповідає тренерка та психологиня по роботі з біженцями Інна Рябошапко, іноді лідерські якості необхідно просто розкрити:

“Лідери бувають абсолютно різними, в кожного свої підходи до вирішення тих чи інших задач в команді. Як виявилось під час занять – лідерами є більшість наших учасників. Наша робота побудована не лише на теорії, але й на практичних заняттях. Адже головна задача допомогти людині відкритися, дати розуміння, що вона перебуває в безпечному середовищі, що дуже важливо для біженців та ВПО. Також пріоритетом було показати людям їхні сильні та слабкі сторони аби кожен розумів у якому напрямку йому варто рухатись у власному розвитку.

 

Якщо спочатку учасники були трішки сором’язливими, то вже зараз вони задоволені тим, що вони можуть відкрито спілкуватися. Головне, що кожен може бути собою”.

Подібні тренінги є надзвичайно актуальними завжди, бо головна мета самоменеджменту полягає в максимальному використанні особистих можливостей. Люди вчаться переборювати зовнішні обставини як на роботі, так і в особистому житті. Усвідомлення своїх переваг та визначення чітких цілей – 50% успіху і не важливо якої сфери стосується бажаний результат. Після проходження всіх етапів занять учасники зможуть навчитися раціонально використовувати свій час, мислити цілеспрямованими категоріями, підвищити впевненість у собі та звільнитися від стресу.

Попереду ще 2 блоки захопливих занять, учасники продовжать розвивати лідерські якості!