Skip to main content
ІнтеграціяМожливості

Третій дитячій простір відкрили у чернівецькому регіоні благодійного фонду «Рокада»

By 29 Вересня, 2023No Comments

Завдяки зусиллям чернівецької команди нашого Фонду, соціальна кімната арт-терапії запрацювала у Вашківецькій територіальній громаді. Простір розрахований для одночасного комфортного перебування до 50 дітей.

Як розповідають рокадівські організатори, новий дитячий арт-простір — це сучасно облаштований майданчик для проведення майстер-класів, творчих зустрічей, міні-концертів і фестивалів, а також для самоорганізованої креативності дітей, молоді, дорослих.

Але чернівецька команда нашого Фонду не збирається зупинятися на досягнутому. У планах осередку — відкриття ще двох дитячих просторів до завершення цього року.

«Дитячі простори — це хороше місце для інтеграції внутрішньо внутрішньо переміщених осіб, — розповів Віктор Лащак, координатор благодійного фонду «Рокада» у Чернівецькій області. — Чому так? Тому що, сюди приходять не лише діти, а й їхні батьки і не лише вимушені переселенці».

За словами пана Віктора, торік благодійному фонду «Рокада» вдалося відкрити три дитячі простори у Чернівецькому регіоні: у Глибоцькій та Мамаївській громадах.

Проєкт ралізовано за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.