Skip to main content
Інтеграція

У Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відкрито “Інтеграційний хаб з розвитку життєвих компетентностей”

By 21 Грудня, 202322 Грудня, 2023No Comments

Кожна громада повинна робити все для того, аби максимально інтегрувати внутрішньо переміщених людей у свої громади. Так, у  Рівному відкрили «Інтеграційний хаб з розвитку життєвих компетентностей».

Даний простір – це унікальне середовище, спрямоване на розвиток широкого спектра навичок та якостей, необхідних для повноцінного функціонування в сучасному світі. Його важливість полягає в тому, що він надає можливість інтегрувати різні напрями навчання, сприяє розвитку критичного мислення, комунікативних навичок, творчості та лідерських якостей. Він створює атмосферу взаємодії та співпраці, де всі можуть взаємодіяти з різними дисциплінами та поглиблювати свої здібності.

І в цьому є свої переваги, адже у хабі можна формувати не лише фахову компетентність, але й розширювати горизонти особистісного росту.

У новоствореному “Інтеграційному хабі з розвитку життєвих компетентностей” після відкриття також відбувся “Форум Рад ВПО” в Рівненській області” у формі дискусійної панелі на якій обговорювалися питання:

  • участі Рад ВПО в створенні інтеграційних просторів та розширенні соціальної інфраструктури;
  • інституційне становлення Рад ВПО та мережування.

Важливість форуму полягає в тому, що він сприяє спільному формуванню стратегій, обговоренню викликів та знаходженню спільних рішень, щоб усі його члени, могли ефективніше впливати на суспільні питання та реалізовувати свої місії в інтересах громади.

Такі форуми є надзвичайно важливим місцями для обговорення та розв’язання питань, пов’язаних з аспектами спільної діяльності, вони створюють унікальну можливість для представників ВПО обмінюватися досвідом, ідеями та кращими практиками, сприяючи зміцненню громад.

На заході також відзначили роботу та історії успіху Координаційних рад з питань внутрішньо переміщених осіб в Рівненській області. Координаторка Благодійного фонду «Рокада» у місті Рівне – Вікторія Костюк вручила подяки представникам територіальних громад за пророблену успішну роботу у своїх  громадах.

Проєкт реалізовується за підтримки Проєкт реалізовується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.