Skip to main content
Київський осередок нашого Фонду мав за честь бути присутнім на урочистій події в Чудо-Містечку на Колонщині!
Днями до Чудо-Містечка для людей похилого віку завітав Делл Лой Хансен, людина, завдяки якій були створені нові помешкання для людей, які через війну втратили все. В містечку на Колонщині проживають люди літнього віку із різних частин України, які опинилися в складних життєвих умовах та потребували допомоги.
Наш Фонд часто організовує заходи для жителів містечка, такі як арт-терапевтичні зустрічі, консультації, лекції з різних тем, тим самим робить життя людей цікавішим.
В кожного жителя є свій сад та невеликий город. Крім цього, кожен займається активною волонтерською діяльністю прямо на території містечка. Є багато різних напрямків волонтерства, серед яких: спільнота кухарів та волонтерів кафе, волонтерська спільнота догляду за чистотою, спільнота з пожежної безпеки містечка.
Наразі громада для літніх людей, що є внутрішньо переміщеними, має унікальний статус єдиного подібного поселення у світі! І кожен, хто цього найбільше потребував, тепер має будинок, місце для себе та спільноту однодумців. І ми раді підтримувати активну діяльність Чудо-Містечка.
Рокада – підтримка, яку відчуваєш серцем!