Skip to main content

Весняний вінок традицій

Перед Великоднем «Рокада» відкривала двері до світу українських обрядів, занурюючи переміщених осіб та біженців у вир кольорових традицій 🐣

📍 У Благодійному фонді «Рокада» Хмельницький, місті з кобзарським духом, минув квест, де дітлахи стали шукачами весняних таємниць. Вони мандрували лабіринтами звичаїв, відкриваючи для себе сімейні святкові ритуали.

Дитячі руки творили чарівність – плели кошики з паперу, які мали стати схованками для солодощів. Розгадана загадка дарувала шоколадне яйце, символ великоднього дива.

🌍 У Києві, де б’ється серце України, відбувся майстер-клас від спеціалістів нашого Фонду зі створення свічок-крашанок. Учасники змішували інгредієнти, перетворюючи їх у витвори мистецтва, прикрашали паски, слухаючи оповіді про історію та культуру нашого народу.

У Благодійному фонді «Рокада» Житомир був проведений цикл майстер-класів до Великодніх свят, в яких прийняли участь діти з родин внутрішньо переміщених осіб, а також діти місцевого населення.

На заході вдалось поспілкуватися про виникнення Великодніх символів, створити тематичні мандали та маски. У веселій атмосфері відбувався творчий процес який завершився приміркою масок та демонстрацією створених мандал.

🇺🇦 У Львові дитячий психолог та соціальний педагог влаштували арт-терапевтичні зустрічі. У теплій атмосфері, діти малювали свої надії та мрії, відшукуючи спокій та гармонію.

У Чернівцях запалили іскру творчості у серцях малечі, відкриваючи перед ними вікно у світ писанкового розпису. Юні майстри дізнавалися про буковинські великодні звичаї, вкладаючи душу у кожен виток орнаменту.

Великдень – це час, коли кожен з нас повертається до родинного вогнища, до тепла батьківського дому. Ми сподіваємося, що наші заходи подарували кожному відчуття домашнього затишку та наповнили серця радістю та натхненням!☺️

Наш Фонд дякує за допомогу та співпрацю всім, хто долучився до створення творчих заходів для дітей! Кожна дитина має право на розвиток творчих здібностей, саме вони допомагають поринути у вир позитивних емоцій.

Рокада – підтримка, яку відчуваєш серцем!💚

🌐 Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні