Skip to main content
ІнтеграціяМожливості

Грант у розмірі 10 тисяч доларів виграла Вижницька громада у Чернівецькій області після проходження тренінгу від нашого Фонду

By 3 Жовтня, 2023No Comments

Представники Вижницької територіальній громади у Чернівецькій області отримали підтримку у розмірі 10 тисяч доларів в рамках програми «Розширення можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу, що впроваджується ПРООН.

Ці кошти підуть на створення прогулянкової зони із зручними еко-лавками та ліхтарями. «Родинна Алея» стане місцем дозвілля та відпочинку для містян та внутрішньо переміщених осіб громади.

Громада вирішила створити такий проєкт, щоб збільшити кількість відпочивальників у місцях їхнього громадського дозвілля. До речі, еко-лавки будуть іменними. Вони символізуватимуть усі обласні центри нашої держави. А виготовлятимуть їх із камінних інсталяцій (габіонів), що додатково укріплять берегову лінію.

Цікавим фактом є те, що Вижницька громада виграла грант одразу після тренінгу, що його організовував наш Фонд за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Center for Disaster Philanthropy.

Тренінг був присвячений загальним моментам щодо оформлення та подання грантових заявок. Його провела тренерка Лідія Давида.

Нагадуємо, що ми регулярно проводимо тренінги для місцевих громад та активістів, які планують відкрити власну справу чи реалізувати проєкт на благо громади. Охоплюємо 8 областей України: Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Чернівецьку, Волинську, Хмельницьку, Рівненську та Київську області. До тренінгів залучаємо донорів, місцеві молодіжні центри та Дія.Бізнес.

Якщо бажаєте стати учасниками такого заходу, слідкуйте будь ласка за нашими оновленнями на сторінці та сайті, ми регулярно публікуємо анонси нових тренінгів.